31 maj 2012

lubię takie wieczory

 ...kiedy męża nie ma w domu i nastaje błoga cisza. Powinnam teraz wziąć się za ogarnięcie rozgardiaszu w mieszkaniu ale w sumie po co? Jutro o tej samej porze, będzie podobnie ;)
... nalewam wina, przyrządzam ser pleśniowy na ciepło i zamykam się w sypialni. Jutro przede mną zaledwie dwie godziny pracy ( uczniowie pojechali na wycieczkę szkolną) a potem obcas, książka i kawa w przytulnej kawiarence ...nie lubię samotności ale to nie znaczy, że czasem nie mogę pobyć sama ze sobą :) A potem popołudnie całe dla dzieci...to będzie fajny dzień :) Pewnie jutro będziemy pisać na swoich blogach o Dniu Dziecka:) Macie jakieś plany?

youcandance.tvn.pl
A tymczasem poszperam po Waszych blogach, dokończę winko i pewnie włączę YCD na tvn player. Cieszę się, że nie mamy tv. Na necie on-line wybieram sobie konkretne programy i nie tracę czasu na reklamy i nie wyczekuje wieczorem na konkretny serial. Koniec! Tv straciło nade mną kontrolę ;)
A jeżeli jestem już przy YCD uwielbiam patrzeć na taniec Ani M. (akurat zdjęcie, w którym widzę w niej  dziewczęcą delikatność) 


... i na solówki Bartka W.  Ten młody już na castingu skojarzył mi się z Billy Eliotem. Super dzieciak!

youcandance.tvn.pl

Tą edycję śledzę od początku i przeżywam ją tak, jak pierwszą. Wszystkie edycje pomiędzy, przeleciały mi jedynie cichaczem przed oczami, ale bez zachwytu.Spokojnej nocy...aaa kotki dwa...

1 komentarz:

  1. Takie wieczory ... fajnie zaleźć chwile tylko dla siebie :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony ślad.