31 maj 2013

DAY 4 - jesteś fantastyczna !

Witajcie!
Nadaje do Was z uroczego miejsca, gdzie pokochałam ćmy. Tu nabieram mocy, nawet w deszcz a moje dziewczyny hodują ślimaki i fascynują się rozjechanymi żabami :) I nawet ten mokry maj nam nie przeszkadza ;) choć fajnie by było, gdyby poświeciło dłużej słonko.Więc piszę do Was z urokliwego miejsca z dużą pogodą w duszy... Taki stan u mnie obfituje w zwały rozmyślań :) I dziś o nas, o kobietach.

 Tak często jesteśmy zabiegane między pracą a domem, dziećmi, wyjazdem służbowym, fryzjerem, kosmetyczką, tragicznymi przeżyciami. Często zostajemy wdeptani w ziemię. W domu, w pracy a nawet przez pseudo życzliwe koleżanki.
 Zapominamy o sobie jakie potrafimy być cudowne...wróć...jakie jesteśmy cudowne ! :)
 W takim kraju żyjemy, że narzekamy, jak to kobietom jest teraz ciężko ale to właśnie kobieta kopie dotkliwie inną kobietę. Ile kobiet na kierowniczym stanowisku nie rozumie kobiet z małymi z dziećmi, dywaguje za jej plecami, jaki to dziś ma niestosowny strój?,Komplement typu "Świetnie sobie z tym poradziłaś" to już marzenia.
I w takim świecie same zapominamy o sobie, jakie naprawdę jesteśmy.
Na pewno każda z nas ma coś w sobie cudownego.

Zatrzymaj się na chwilę i zastanów się, kiedy sama sobie powiedziałaś, że jesteś boska?:)
Na pewno jesteś fantastyczną...choć ciężko o sobie tak myśleć, bo uczono nas być skromnymi, potulnymi i często mówić "dziękuję"," przepraszam".

Więc jak masz siłę, dokończ  "Jestem boska gdy..." albo "Dziś zrobiłam cudne ...." , "Jestem fantastyczna, bo..."

Dasz radę dopisać choć jeden wyraz ? :)P.S. Day 4 wczoraj nie dostał połączenia...więc dziś jeszcze DAY 5

Pozdrawiam wszystkie blogowiczki z wyzwania Moaa, dobrze się bawicie?:)
 Ja poczułam wielką mobilizację :)

9 komentarzy:

 1. Ciem ani żab z całą pewnością nie pokocham, ale miejsce urzekło mnie niemal od razu soczystością zieleni i kwitnących kwiatków :)) już u Julity pisałam, że nawet deszczowe dni mogą być piękne :)oby tylko dupka nie zmarzła, odpoczywaj i rozkoszuj się tym cudnym widokiem :)
  a przemyślenia o kobietach... zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości :) może następne wyzwanie powinno być ukierunkowane w ten desen? :) pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 2. nie jestem ani boska ani fantastyczna,ale mogę powiedzieć,że dziś jestem z siebie dumna,naprawdę dumna
  buziole

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jestem najbardziej boska, kiedy śpię zagrzebana głęboko w kołdrze ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziś czuję się mało bosko ale na codzień pewnie coś bym umiała dopisać do tych zdań. I muszę przyznać że też poczułam wielki przypływ motywacji w wyniku wyzwania i mam teraz w planach pisać częściej!

  OdpowiedzUsuń
 5. miejsce, gdzie można zakochać się w ćmach... pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Galopku, by w tym świecie przetrwać trzeba znać swą wartość - i zapewniam Cię , że nie jest nią wygląd zewnętrzny ale to co ukryte przed ludzkim okiem - i nie jest ważne, że niektórzy nie widzą naszej boskości, ważne,że my wiemy, że takie właśnie jesteśmy.
  Buziaki, ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Boska to jest Natalia ;-) Ja jestem zajebista i niestety ta zajebistość kłuje w oczy te kobiety ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kurdę ... Dziś faktycznie nie potrafię dokończyć tych dwóch zdań :/ Nigdy nie mam z tym problemów; nieskromnie napiszę, że mam wysokie poczucie własnej wartości ;P Dziś (ostatnio) jednak jest ono lekko pogubione i rozchybotane.
  Ale ja tu wrócę! I will back! :D

  I ja za sprawą Moaa poczułam nie lada mobilizację :) I dobrze się bawię. Tylko gorący czas nie pozwala mi być u Was tak często, jak bym sobie tego życzyła. I ten jeden niuansik lekko mnie drażni ;)
  Pozdrawiam i ja!
  P.S. To ćmy można pokochać ... ? Pięknie to napisałaś ^^ Świetny post!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony ślad.