2 lut 2014

kiedy dzieciaki mają dość śniegu ;)

Organizowanie czasu wolnego, kiedy jest śnieg nie wymaga wielkiej kreatywności :) Po prostu sanki, jabłuszka, górka, śnieżki i bałwan :) Ja wyjątkowo w tym roku uwielbiam zimę. Rokoszuję się jej bielą.


Jednak nastał taki dzień, kiedy moje dziewczyny poprosiły, aby coś ze mną porobić w domu, zamiast iść na śnieg.  A ja lubię twórczy bałagan, więc wyszperałam co miałam i zrobiliśmy ramki.
Co roku robimy kalendarz z naszymi zdjęciami. Dzięki temu mamy zawsze jakąś pamiątkę na papierze a nie w formie jpg ma dysku ;) Co roku kartki z kalendarza z minionego roku wycinam z myślą, że powklejam je do naszego albumu, ładnie z dziewczynami ozdobimy  i opiszemy.
..i tak mijają dni a album czeka na twórcze wieczory :) 


Córki powybierały po jednym swoim zdjęciu, ja z tektury wycięłam ramki, pod wybrane zdjęcia i reszta należała już do nich.


A oto ich dzieła, które trafią do naszego albumu.


To nic trudnego, tekturka, zdjęcie, kredki, flamastry, kolorowy papier, tasiemki, koronki, guziki, a może ktoś ma ususzone płatki kwiatów. Do tego klej i udany wieczór murowany :)

U nas bardzo dobrze sprawdzają się farby w sztyfcie. Tutaj na zdjęciu grube ( takie posiadamy) ale widziałam też w ofercie cieńsze, wygodniejsze w trzymaniu i w dokładności malowania dla starszych dzieci.


Przed nami jeszcze leniwa niedziela...oj jak ja lubię weekendy ♥

2 komentarze:

  1. Lubię takie kreatywne zabawy, super:) A farby kiedyś chętnie sama wypróbuję!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony ślad.